V areálu se nachází osvětlená jízdárna o rozměrech 40 x 60m, s velmi kvalitním pískovým povrchem (rohože Austromodul-které odvádí vodu z jízdárny, tudíž je k používání i za velkých dlouhodobých dešťů+písek s textílií),Tento povrch je doposud jeden z nejlepších v ČR, které se dále nachází v Ptýrově, Zduchovicích, Opřeticích… Dále lonžovací kruh s tímtéž povrchem, skokový materiál. Pro komfort koní jsou zde k dispozici prostorné, světlé vzdušné boxy o velikost 3 x 4,5 m nebo 4,5 x 6 –stlané slámou (po dohodě piliny). Krmení 2-3 x denně podle požadavků majitele (seno,senáž,  oves, ječmen), dále se do stáje dováží krmivo SUBLI.  K dispozici je mycí box pro koně vybavený soláriem.

Dále jsou k dispozici travnaté výběhy, kam jsou koně vypouštěni vždy po ranním krmení a zaváděni před večerním krmení-rozděleno na letní a zimní čas (pokud si majitel nepřeje jinak).

Majitelé koní zde mají možnost využít sociální zařízení, společenskou místnost se sezením, šatnu a sedlovnu, to vše vytápěné podlahovým topením.

Ustájení koní

Nově vybudovaná sportovní Stáj Poďousy nabízí ustájení koní, výcvik koní a trénink jezdců v krásném okolí Bečvár (40 km od Prahy).

Přírodní krmivo TOTAL

Krmíme přírodním krmivem TOTAL od společnosti FitHorse s.r.o. Krmivo můžete u nás také zakoupit.

fithorse_logo